O nás

Na Orlíku máme svůj druhý domov už přes 6 let. Od té doby každou sezónu brázdíme vody místní i mořské vcelku pravidelně a jsme rádi, že můžeme sdílet tento zážitek i s Vámi. Od roku 2013 pod vlajkou společnosti VivaYacht nabízíme k pronájmu plachetnice “papírové” i “bezpapírové”, pomůcky pro vodní radovánky a v neposlední řadě také zkušené kapitány, kteří Vás provedou krásami jachtingu a popřípadě naučí, jak loď ovládat a co nejlépe se svézt…

Kapitán Libor Vacek

Libor Vacek

Libor je ostřílený lodní vlk, brázdí jako kapitán vody tuzemské i mořské a v jeho péči se budete cítit prostě skvěle. Je instruktorem kapitánských kurzů a dovede Vás až ke kýženému kapitánskému průkazu, budete-li chtít.

Kapitán Dobra Podpěra

Dobra Podpěra

Také tento kapitán Vás nenechá ve štychu za jakékoli situace. Zkušenosti sbírá léta jak tady v Čechách, tak na Jadranu nebo ve vodách Egejského moře.

 

Kapitán Víťa Řezáč

Vítek Řezáč

Benjamínek našeho spolku. Ač na to věkem nevypadá, zkušeností z vody má opravdu dost. Orlík zná jako své boty, tráví tu od dětství většinu svého času.

Kapitán Tomáš Hroník

Tomáš Hroník

Tomáše můžete potkat leckde, jak sjíždí na bicyklu krkolomné stezky nebo jak upaluje na své plachetnici s plným větrem v plachtách. I on má spoustu zkušeností z moře i místních vod a bude Vám spolehlivým průvodcem při Vaší plavbě.

Šéfová Jana Podpěrová

Jana Podpěrová

Své námořní míle si Jana posbírala na Jadranu a v Egejském moři, na Orlíku už je několik let také jako doma. S Janou se pravděpodobně setkáte hned při rezervaci Vaší lodi.